facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 16. Yeni Bölümü ile 9 ekim cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında.
Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. tanıtım Fragmanı sitemize eklenmiştir. Defne Ömer'e tüm gerçekleri anlatır. Gerçekleri öğrenen Ömer aldatılmış hissine kapılır ve Defne ile bir daha konuşmamaya kararlıdır. Defne her şeyi açıklamak ister Ömer'in peşinden koşar fakat Ömer onu dinlemez. Ömer'in aklı sorularla karma karışıktır. Ömer Defne'siz, Defne Ömer'siz yapamıyor. Aşkları onları tekrar bir araya getirecek mi?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (7)
yorum apo

Bence işin tadı kaçtı izlemiyecem artik

yorum İsimsiz

Affett sizi seviyorum

yorum Asya

Defne bu haftad søyleymiyo kiralik oldunu bence uzar gider artik ikiside mutsuz cok køtu oldu

yorum HANEDAN

dizi çok güzel ömer defneyi affetsin artık , ha birde sevgili gibi olsunlar lütfen,cuma günleri çok geç geliyor , ha bu arada sezon finali düşünmezsiniz inşallah , sezon beklendiğinde eski tadı kalmaz örnekleri mevcuttur elbette .kolay gelsin

yorum İsimsiz

Kiralık Aşkı severek izliyorum çok beğeniyorum

yorum Asya

Ikinci fragmani izledim bunlar iyce kopmusa benziyo insallah yaniliyorum . Ayyyy cuma gel artik catladik øfffff ya ømeri defneyi hergun koysaniz gunluk dizi olsa . Askin bedeli gibi iyiolmazmi?

yorum İsimsiz

Cuma günü nü sabırsilik la bekliyorum Neler oluyor sinan ve sude


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk 16. Bölüm özeti,Kiralık Aşk 16. Bölüm konusu,Kiralık Aşk 16. Bölüm ne zaman,Kiralık Aşk 16. Bölüm oyuncuları,Kiralık Aşk 16. Bölümde çalan şarkı,Kiralık Aşk 16. Bölüm hangi gün,Kiralık Aşk 16. Bölüm star tv,Kiralık Aşk 16. Bölüm defne ömer aşkı, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti