facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı 9 Ekim Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 16. Yeni Bölümü ile 9 ekim cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında.
Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı gün içerisinde sitemize eklenecektir. Defne Ömer'e tüm gerçekleri anlatır. Gerçekleri öğrenen Ömer aldatılmış hissine kapılır ve Defne ile bir daha konuşmamaya kararlıdır. Defne her şeyi açıklamak ister Ömer'in peşinden koşar fakat Ömer onu dinlemez. Ömer'in aklı sorularla karma karışıktır. Ömer Defne'siz, Defne Ömer'siz yapamıyor. Aşkları onları tekrar bir araya getirecek mi?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı 9 Ekim Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı Yorumları (14)
yorum İsimsiz

Ömer.defneyle.çokyakışı.yorlar.ömüş.sen.defneye.yakışır sın

yorum ayten

Nolur artiq omerle defne sevgili olsunlar yaaa icim sisdi

yorum Asya

Ømer defneye 10 cu bølumde seni tasarima alalim demisti . Bugidisle defne tasarimada el atar. Bence iyibir tasarimci olacak ømer kizdiginda søylemisti bu gercek olur.

yorum Gn

Defnenin ruhu hasta bedenide hasta omerinde oyle olmustu o zaman omer dayanamaz lutfen baristirin sunlari ask kazansin baska turlu ilerletin filmi mesala deniz ile ama onlar mutlu olsun ask bolumleri seyretmek istiyorum

yorum Mahur

Güzel giden diziyi seyretmeyelim diye uğraşıyorsunuz entrika ve drama bağlıyorsunuz diziyi katlediyorsunuz

yorum Asya

Deniz de asik olacak defneye bakalim ømer neyapacak

yorum Yağmur

Ömer öyrenirse bence Defneden nefret edecek .ve ona tekrardan gūvene bilmesi zaman alacak . Hakli olarak tabi. Bence hersey yoluna girerse dizinin tadida kacar cıvıtmaya başlarlar, öbūr dizilerde olduğu gibi.

yorum Asya

Dunden beri tekrar tekrer izledim ømerin defnenin gøzleri dolu dolu oldu ya ben burda gercek agladim yok bøyle ask nolur senerist bizide duy kavustur asiklari . Lutven ben cok uzuluyom dizi olsada.

yorum X lady

Dizi de her şey karışdı

yorum Ah ne dizi be

Ah ne dizi be

yorum İsimsiz

Ömer yine gerçekleri ögrenemiyecek gibi Defne mi anlatamiyor yoksa ömer mi susturuyor Ömer gerçekleri Defne den ögrensin lütfennnnnnn Koris ve gülümsemeşi çok renk katıyor Ne görsem bende gülüyorum Neriman üzülsün o hak etmiyor köşk mösk Sude tm annesi ne benzemis karakter olarak acaba Sinan onu sevecek mi Gerçek aşk i Sude olabilir mi Sinan çok iyi dürüst bir dost Böylesi zor bulu nur ama lütfennnnnnn bozmayin senarist ler böyle güzel ama Defne den duysun ömer gercekleri

yorum Magalı

Ömer erse örınsı ve mutlu bıtsın cunku benım kalbım kötö olıyor artık

yorum Sedef

Of of dizi bambaska bi yol aliyo , tahmin etmek imkansizlasiyo

yorum Gulbın

Biri artık herşeyi Ömer e anlatabilir mi??? Bir öğrensin herşeyi ne olacaksa olsun. Yeter yahu. Bir Mutlu son yani.


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk 16. Bölüm özeti,Kiralık Aşk 16. Bölüm konusu,Kiralık Aşk 16. Bölüm ne zaman,Kiralık Aşk 16. Bölüm oyuncuları,Kiralık Aşk 16. Bölümde çalan şarkı,Kiralık Aşk 16. Bölüm hangi gün,Kiralık Aşk 16. Bölüm star tv,Kiralık Aşk 16. Bölüm defne ömer aşkı, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 16. Bölüm Fragmanı özeti