facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 17. Yeni Bölümü ile 16 ekim cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında.
Kiralık Aşk 18. Bölüm Fragmanı gün içerisinde sitemize eklenecektir. İz'in gelişiyle tüm planlar alt üst olur. Ömer ve Defne cephesinde ortam kızışır. Defne Ömer'i elinden kaçırmamak için İz'i saf dışı bırakmaya çalışır. İz ise Ömer ile tekrar birlikte olacağından oldukça emin hareket eder. İz ve Defne arasındaki tatlı sert mücadeleyi kim kazanacak? Deniz planını uygulamaya koyuyor. Eğer Deniz koleksiyonun sahibi olursa her şey bitecek. Yasemin ise artık tarafını seçmek zorunda.

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (7)
yorum nisan

Sinan ömerin yüzüne nasıl bakacak çok merak ediyorum iz ömer başaramaz derken defne ömer başarır dedi defne öneri daha çok seviyor

yorum Asya

Vedati niye cikardilar ya cok komikti , koraydan sonra en cok ona guluyorduk yazik ettiniz . Cuma gelmiyo ya cok uzun . Ha nerimanin søylediyi sarki cok guzeldi acaba kendi sesimiydi. Herkesi biryerlere gøturdu, benide tabi.

yorum İsimsiz

Evet ya çok tatlılar bayiliyorum ikisine de

yorum Ilkay

Ömer ve defneyi cok begeniyorum insallah birlesirler

yorum İsimsiz

bu bolum super olacak inwallah ah Sinan

yorum Asya

18. Bølum super olacak øyle gøzukuyo 2. Fragmanda insallah iyi ølur ømer defnenin desteyile yeniden kolaksiyonu yapar. Sinan hangiyuzle ømerin karsisina cikar . Ay yasenine acidim simdi neyse cumayi bekliyeceyiz.

yorum İsimsiz

supersniz ayirmayin defne ile omeri cok tatlilr


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk 18. Bölüm özeti,Kiralık Aşk 18. Bölüm konusu,Kiralık Aşk 18. Bölüm ne zaman,Kiralık Aşk 18. Bölüm oyuncuları,Kiralık Aşk 16. Bölümde çalan şarkı,Kiralık Aşk 18. Bölüm hangi gün,Kiralık Aşk 18. Bölüm star tv,Kiralık Aşk 18. Bölüm defne ömer aşkı, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti