Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
Kiralık Aşk 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 17. Yeni Bölümü ile 16 ekim cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında.
Kiralık Aşk 18. Bölüm Fragmanı gün içerisinde sitemize eklenecektir. İz'in gelişiyle tüm planlar alt üst olur. Ömer ve Defne cephesinde ortam kızışır. Defne Ömer'i elinden kaçırmamak için İz'i saf dışı bırakmaya çalışır. İz ise Ömer ile tekrar birlikte olacağından oldukça emin hareket eder. İz ve Defne arasındaki tatlı sert mücadeleyi kim kazanacak? Deniz planını uygulamaya koyuyor. Eğer Deniz koleksiyonun sahibi olursa her şey bitecek. Yasemin ise artık tarafını seçmek zorunda.
Reklamlar
Yorum Yap

7 Yorum Yapıldı
  1. nisan: Sinan ömerin yüzüne nasıl bakacak çok merak ediyorum iz ömer başaramaz derken defne ömer başarır dedi defne öneri daha çok seviyor
  2. Asya: Vedati niye cikardilar ya cok komikti , koraydan sonra en cok ona guluyorduk yazik ettiniz . Cuma gelmiyo ya cok uzun . Ha nerimanin søylediyi sarki cok guzeldi acaba kendi sesimiydi. Herkesi biryerlere gøturdu, benide tabi.
  3. İsimsiz: Evet ya çok tatlılar bayiliyorum ikisine de
  4. Ilkay: Ömer ve defneyi cok begeniyorum insallah birlesirler
  5. İsimsiz: bu bolum super olacak inwallah ah Sinan
  6. Asya: 18. Bølum super olacak øyle gøzukuyo 2. Fragmanda insallah iyi ølur ømer defnenin desteyile yeniden kolaksiyonu yapar. Sinan hangiyuzle ømerin karsisina cikar . Ay yasenine acidim simdi neyse cumayi bekliyeceyiz.
  7. İsimsiz: supersniz ayirmayin defne ile omeri cok tatlilr