facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 19. Yeni Bölümü ile 30 ekim cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında.
Kiralık Aşk 19. Bölümde İz Defne'yi zorla iddiaya sokmaya alışır. Ömer'in kendisine ne kadar aşık olduğunu ölçmek ister. Ömer'in geçmişinden gelen İz ortalığı karıştırırken Defne ve Ömer aşkını daha da alevlendiriyor. İkili birbirlerine daha çok tutkuyla yaklaşıyor. Ömer'in koleksiyonla ilgili başı derde girmiştir. Defne Ömer'in en büyük destekçisi olur ve koleksiyon probleminin üstesinden gelirler. Defne Ömer'in ilham perisi haline gelmiştir. Deniz istediğine ulaşmıştır. Ömer bu tersliklerin nasıl oluştuğuna anlam veremezken bu işin altında Sinan'ın parmağı olduğunu anlayınca ne yapacak?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (5)
yorum Asya

Cikartin artik su izi . Defnenin kapisina kadar gitmis. Delirtiyo beni tuturmus døvme gørecek , ømer seni isteseydi gøsterirdi, ha denizin lasman yaptiklari yerde ne isi var . Gine yasemin onun arabasinda noluyo ya? Cuma gel .

yorum Ilkay

Insallah iz istedigini yapamaz defnenin kazanmasını istiyorum artık onları mutlu görmek istiyorum

yorum Deniz

Men cox beyenirem bu seryali seve sevde izliyrem

yorum özlem

Cooooooooooook harika

yorum gunfun

cooook guzel


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk 19. Bölüm özeti,Kiralık Aşk 19. Bölüm konusu,Kiralık Aşk 19. Bölüm ne zaman,Kiralık Aşk 19. Bölüm oyuncuları,Kiralık Aşk 19. Bölümde çalan şarkı,Kiralık Aşk 19. Bölüm hangi gün,Kiralık Aşk 19. Bölüm star tv,Kiralık Aşk 19. Bölüm defne ömer aşkı, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti