Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kiralık Aşk 32. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
Kiralık Aşk 32. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 32. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 32. bölümü ile 5 şubat 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Yeni Bölümde Barış Arduç olacak mı yoksa rahatsızlığı devam ediyor mu şimdilik bilinmiyor.
Ömer ve Defne aşkında yeni bir dönem başlıyor. Defne'nin şu sıralar öyle çok Ömer'e ihtiyacı var ki Ömer bunun farkında değildir. Ömer'in ise kafasındaki bazı sorulara cevap bulmaya ihtiyacı vardır. Ömer kendinden saklanan büyük sırrın peşindedir. Neriman'ın yaptığı plan elinde patlar.
Reklamlar
Yorum Yap

3 Yorum Yapıldı
  1. Lara: Boyle fragmanlar la bize gelen 32 bolum 2 fragman çok guzel
  2. Asya: Fragman yokmu 2. Verin ya lutven.
  3. gülo: En nihayet güzel bölümler gelsin artik.insanlarin paraları yok cebinde fakat mutlu olabiliyorlar.mesela defne nin abisi onları evlendirdiniz mutlular.ve halan dizideler.ömer ve defne de mutlu olsunlar evlensinler.neden olmasin.sonrun artık ikisinin birleşmesi olmasin.baska sorunları olsun.mesela birbirlerini kiskansinlar tatlı tatli.sudenin aşkı olsun kavuşmasın insallah.koris aşık olsun mesela.ama Ömer le defne hakikatten mutlu olsunlar ya.yoksa yazık olur.olmasin lütfen.