facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı 25 Mart Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 39. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 39. bölümü ile 25 mart 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Defne Ömer'in bana gidiyoruz lafına kayıtsız kalamıyor. Çünkü artık aşklarını doyasıya yaşamaları için hiç bir engel yok. Deniz Sude ile birlikte bir plan yapıp Ömer'e kumpas hazırlıyor. Ömer'in herkesten sakladığı 15 mart sırrı ne? Defne Passionis'e geçiş yapacak mı? 15 mart'ın ne anlama geldiğini öğrenmek isteyen Defne bu sırrın peşine düşer.
Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı 25 mart Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Mehdi

Kiralik aşk dizidini çok çok seviyorum. Lutfen bu sezonla bitmesin. Bir sezonu daha olsun.

yorum Gülsüm

Çok güzel işallah böyle devam eder defne ve Ömer başbaşa bir tatile gitseler güzel olur


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 39. fragman,Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 39. Bölüm Fragmanı özeti