facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı 15 Nisan Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 42. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 42. bölümü ile 15 nisan 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Defne ve Ömer hiç olmadıkları kadar mutludurlar artık. Yaşanan sürpriz gelişme sonrasında eskisinden daha çok yakındırlar. Ömer ve Defne'nin planladığı büyük defile kapıya dayanmıştır. Yasemin kendisine yardımcı aramaya başlar. Yasemin zor durumdan kurtulmak için yanına kimi bulacak? Fikret ve Ömer yüzleşir. Ömer armanın Fikret'e ait olduğunu öğrenince neler olacak?
Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı 15 nisan Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı Yorumları (10)
yorum Ayla kocabas

Her bölümü heyecanla izledigimiz kiralik ask 46 bölüm bizi mahvetti dizi neden bianda cark etti ya halbuki negüzellerdi yani mutlulardi lütfen evlensinler artik hadi kardesim ya seyici mahvoldu bunlari okuyunca sakin gulmeyin tamammi

yorum efsu

Defne Hanım Ömersiz Yunusla Kartalın maçına gitmiş.İnsan Y' yi nasıl Ömüse tercih eder anlamıyorum.Her ikisininde sevgili tercihi yanlış.Yanlış hesapta Bağdattan dönermiş Eninde sonunda gerçek hayatta bunlar sevgili olur inşallah.Çünkü herşeyleri ile birbirlerine çok benziyorlar.Hayalleri ve gelecekte yapmak istedikleri bile aynı.

yorum efsu

Arkadaşlar Defnenin saçı neden son zamanda hep böyle.Elidor reklamı ile ilgili olabilir mi.Anladık doğal saçı elbette güzel ama sürekli böyle de olmazki.Dümdüz fönlü daha güzel daha masum göstermiyor mu.

yorum Leyla

Hari Boyle Güzel didissinler

yorum Defom

Sizi çok seviyoruz ayyy acaba 2.fragmaninda ne olacakkkkkk

yorum Asya

Tiranva nere gitti tiranva yønetmen oldu, hem yønetir hem oynar. Belki dahada køtu olur.

yorum Defom

Super barisiyorlar ayyy Su an tranvada gitti bi sude ve galo kaldı onlarda gitse ne guzel olurdu ya warya dehşet olurdu

yorum Hekim qiz

Eved ya asya doru soyluyor defneylede iki kez karsilasdilar onuda dusunsun omer. Bu ne ya bir kez gorduyu kiza bu kadar yer ayrilirmi? Bu kadar onem verilirmi? Yeter artik meric hanim qaloyu gonder gitsin. Her sey duzeldiyi anda yine her sey alt ust oluyor. Fraqmani erken verin nolur. Bakalim noluyor.....

yorum İsimsiz

kiralik ask fragmani gonderin

yorum Asya

Fragman felan istemiyom astik. Ne haliniz varsa gørun, ben bu diziyi izledikce heralde 3 .4. Yas her bølum basi yaslaniyom. Butun vucuduma kiranp giriyo. Yok olmuyo bir duzeltemedi MERIC HANIM gitti. Bu ne sacmalil allahim. 11 yil ønce sokakta tanidigi bi kiz. Iyi ozaman defneyle ømer iki kez karsilastilar onuda cikart ortaya? Birincisinde carpistilar, ikincisinde otobus duraginda karsilastilar, bari bunlarida cikart ortaya. Suze belasini hic søylemiyom.


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 42. fragman,Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 42. Bölüm Fragmanı özeti