facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı 13 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 46. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 46. bölümü ile 13 mayıs 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Defne'lerin kaldığı ev satışa çıkarılır. Defne bu durumu Ömer'e çaktırmamak için elinden geleni yapar. Fakat Defne'nin tedirgin halleri Ömer'in şüphelerini üzerine çeker. Fikret'in gidişiyle mağaza işi askıya alınmıştır. Yasemin Passionis'e geri dönmüştür. Sinan ve Yasemin artık hem arkadaş hemde sevgilidir. Sude Sinan'ın tavırlarından sıkılmış ve tüm vaktini Deniz ile geçirmeye başlamıştır.
Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı 13 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Fragman çok güzel yiğit nura elini hiç bırakmam diyor süper süper işte bu bırakma nurun hep yanında ol süperrrrrrrrrrr hade güzellikler olsunnn

yorum Asya

Biraz erken oldu fragmani vermeniz. Dizi baslamiya 5 saat var fragman veriyorlar.insallah 47. Fragmani bøyle yapmassiniz.


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 46. fragman,Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 46. Bölüm 2. Fragmanı özeti