Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kiralık Aşk 47. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
Kiralık Aşk 47. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 47. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 47. bölümü ile 20 mayıs 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Artık gerçekleri saklamak için hiç bir neden kalmamıştır. Bundan daha ziyade Defne'nin savaşacak enerjisi de kalmamıştır. Mektubun Ömer'e ulaşmasını ve okuyup öğrenmesini beklemektedir. Passionis içerisinde Ömer'in Defne'ye ev aldığı haberi yayılır. Ömer'in evi alması karşılığında Defne'nin kafası ve duyguları karma karışık hale gelir.
Reklamlar
Yorum Yap

17 Yorum Yapıldı
 1. Federesyuon: BU çok kötü oldu
 2. Jj: Merhaba arkadas lar ben masilia dayim haaaaaaaaa
 3. Aynur: Oh be her şey ortaya çıktı sonunda bakalım neler olacak çok merak ediyorum inşallah güzel şeyler olur.
 4. NoName: Ay arkadaslar cok iyi oldu Ömerin hersryi örenmesi ama cokda korkuyorum ayrilacaklar diye umarim ömer defneden ayrilmaz onu anlar ama Nerimanda ve Sudeden hesap sorar Ya cok fena olur ayrilirsa Fikret amacina ulasir Asklari cok güclü nelerin üstesinden gelmediler ama bu durum bilemiyorum .Insallah Ömer farkina varir Defnesi nelere katlandi onun icin.Offg icim daraldi ya
 5. Sumeyye: Evet sonunda herşey ortaya çıktı.Bakalım ömer defneyi nasıl affedecek.2.fragmani merakla bekliyorum.
 6. kimiya: Fragmana baksen nede guzel miş omer herşeyi orendi
 7. kimiyq: Oh be omer herşeyi orendi hem defne hemde biz rahat ladik..o kadin kimdiyaaaaaaa?????
 8. Asu: Aman allah ım çok fena
 9. Hollandadan selamla: Fragmanı görünce cooooook üzüldüm şimdi de olacakları merakla bekalıyorum (2)nci fragmanı werilecekmi acaba?????
 10. İsimsiz ......Hollandadan: Ee şimdi ne olacak merak ediyorum yazık ya
 11. İsimsiz: Artiq ömer her şeyi biliyor cok heyacanli inşallah defneye cok kizmaz herşey geride kalir mesud yaşiyarlar
 12. Emir: Bilmiyorum ne yazacagimi
 13. Asya: Verin artik su fragmani ya. Delirdim vallaha beklemekten.
 14. İsimsiz: Artik yeteryönetmen güzel olsun kalbim dayanmiyor
 15. Asya: Haftaya defne olacakmi cok merak ettim dizide? Hastaymis, cok gecmis olsun. Bu dizi ne defnesiz ne ømersiz hic tadi tuzu olmuyo. Deføm ayri kalinca kus olunca hic guzel olmuyo. Fragmani verin lutven.
 16. İsimsiz: Coook şahane bir filmdir benzeri bile yok. Cok heyacanla gözleyirik inşallah ömer defneyi anlar hec ondan kirilmaz. Bir ömür boyu hayatdafa mutlu yaşarlar
 17. Asya: Bu bølumden birsey anlamadik, bari su fragmani biraz erken versenizde ne olup bitti azicik anlasak. Ønceden ne guzel dizi biter bitmez veriyodunuz.