facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı 27 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 48. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 48. bölümü ile 27 mayıs 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Defne Ömer'in mektubu okuması için masasına bırakıp gidiyor. Peki ya Ömer mektubu okudumu? Artık ne olursa olsun diyen Defne'ye Ömer okuduysa ne cevap verecek? Neriman'ın gizli saklı işleri ortaya çıkacak mı? Bu mektup yüzünden Neriman ve Koriş'in arası bozuluyor. Gelişmeler Neriman ve Koriş'i karşı karşıya getirir. Dergi çekimleri gerçekleşir. Hemde bu çekimler öyle bir zamana denk gelir ki işler çok karışır.
Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı 27 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 48. fragman,Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı özeti