facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı 17 Haziran Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 51. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 51. bölümü ile 17 haziran 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek.
Ömer dedesiyle karşı karşıya gelir. Peki ya şimdi ne olacak? Yaşanan her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer büyük bir tepki gösteriyor peki neden? Ortalıktan kaybolan Ömer'i Defne deli divane arıyor. Yasemin Sinan'a önemli bir itirafta bulunuyor. Bu itiraf Sinan'ın hayatını darmadağın ediyor. Her iki çiftin aşkı da sınanıyor. Bakalım çiftler bu sınavdan engelleri aşarak çıkabilecek mi?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı 17 haziran Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum Zehra

Valla sezon fınalı efsane olacak oh Sınanla Yasemınde nıkah tarıhı aldı bıde Omercımle Defnecımde alsa

yorum Asya

Cok sukur fragmani verdiniz!

yorum İsimsiz

ayyyy hadi inşallah defneylre ömer barışır dizimiz tatile mutlu girer de biz de mutlu oluruz yarın günlerden kiralık aşk yarını iple çekiyoruz inşallah ömerle defne barışır çok mutlu olurlar


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 51. fragman,Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı özeti