facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı 17 Haziran Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 51. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 51. bölümü ile 17 haziran 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek.
Ömer dedesiyle karşı karşıya gelir. Peki ya şimdi ne olacak? Yaşanan her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer büyük bir tepki gösteriyor peki neden? Ortalıktan kaybolan Ömer'i Defne deli divane arıyor. Yasemin Sinan'a önemli bir itirafta bulunuyor. Bu itiraf Sinan'ın hayatını darmadağın ediyor. Her iki çiftin aşkı da sınanıyor. Bakalım çiftler bu sınavdan engelleri aşarak çıkabilecek mi?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı 17 haziran Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı Yorumları (6)
yorum Leyla

Öpüşsünler artık yeterrr :p

yorum Nurcan

Tatlissss

yorum İsimsiz

ayyyyy dizimiz çok güzel ama bu hafta çok kötü bitti ne olur ömer defneden özür dile ve barışın sizin bu halinize bizde çok üzülüyoruz ne olur defneyi manisaya gitmeden yakala ve barışın offf defne çok üzgün ne olur artık üzülme ömer defne sizi çok seviyoruz

yorum ece

çok güzel bir dizi hiç kaçırıyoruz

yorum dilek

Piiiiis omer hakkettin sen bunu nasil uzersin sen defneyi? ???

yorum İsimsiz

Bençe çok sinir bozuçu Bide hiç ayrılmı yaçaklardı kıçık ömer işte nebeklersinki


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 51. fragman,Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı özeti