facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı Sezon Finali
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 52. Bölüm fragmanı Pazartesi akşam saatlerinde sitemize eklenecektir. Kiralık Aşk 51. bölümü ile 24 haziran 2016 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek.
Ömer ve Defne için ayrılık vakti geldi çattı. Aşıkların yüreği paramparça oluyor, yüzükler atılıyor. peki ya bundan sonra ne olacak? Defne yaşanan her şeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor? Defne'nin yokluğunda Ömer önemli gerçekler öğreniyor. Neriman'ın beklenmeyen hamlesi iki aşığı bir araya getirebilecek mi?

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı Sezon Finali fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

defne ve omerın subsözlerini bekliyorum

yorum Özlem

Yeter artık yani evlenin sizi gelecek sezonda evli ve çocuklu görmek istiyoruz canım yaaaaaaa

yorum İsimsiz

ÜFFF DEFNE YA NE OLUYOFR YİNEMİ EVLENMİYORSUNUZ BİZ SİZİN EVLENMENİZİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ SEN GENE OYUN BOZANLIK YAPIYORSUN ARTIK YAPMA BUNU ÖMERE EVLENİN VE SİZİN EVLİ HALİNİZİ ÇOK MERAK EDİYORUZ İNŞALLAH YENİ SEZONDA EVLİ MUTLU ÇOCUKLU GÖRMEK İSTİYORUZ LÜTFEN BUNU BİZE ÇOK GÖRMEYİN VE EVLENİN ARTIK YAAAAAAA


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 52. fragman,Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 52. Bölüm 2. Fragmanı özeti