facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı 30 Eylül
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarında gençlerin en çok izlediği ve reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 54. bölüm fragmanı yayınlandı.Ömer ve Defne arasındaki aşk sarhoşluğu yeni bölümde de devam edecek. Ömer aşkı ve gururu arasında seçim yaptı. Ömer gururu ve prensipleri yolunda emin adımlar atarken Defne kariyeri adına yükselişe geçti ve başı dik şekilde hayatına devam eder. Defne Öme konusunda kafası karışıkken karşısına çıkan Pamir Marden yeni kararlar almasına sebep olacaktır.


Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı 30 Eylül fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum asli

Ya bir sey soracam arkadaslar anlamadim simdi defne ile omer kari kocami yoksa bosanmislar?

yorum kimiya

Aman asyacim defnenin dedine bakma sen aşk herşeyi deiştire bilir

yorum Asya

Ømer defneyi ister. Ama defne ømere ikinci sans vermiyecek, cunku dizinin basinda defnenin konusmasinda ikinci sans yok diyo.


Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ,Kiralık Aşk fragman,Kiralık Aşk yeni fragmanı,Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı,Kiralık Aşk 54. fragman,Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı izle, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı özeti