facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kiralık Aşk dizisinde bu hafta neler olacak? Kiralık Aşk dizisinde Yasemin şirketten istifa edecek mi? Reyting rekortmeni Kiralık Aşk 6.yeni bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.
Defne, Ömer'e tam her şeyi anlatacakken sızar kalır. Sinan ise Yasemin'le geçirdiği geceden sonra hiç ona göre biri olmadığını anlar ve Defne'nin onun için çok önemli anladığının farkına varır. Defne iki aşk arasında kalacaktır.
Kiralık Aşk 'ta Yaseminin çaldığı ayakkabıları bulan Yenge hanım Yasemin'i halt etmiştir. Defne bir kez daha hırsız olmadığını ispatlamış olur. Bu işten en çok zarar gören Defne olması gerektiği gibi eski işi eski hayatına zorda olsa geri dönmüştür. Ömer Defne'ye yaptığı haksızlıktan son derece huzursuz ve Defne'ye olan aşkı git gide artmıştır. Yurt dışı ortakları ayakkabıyı görmek için Milano'dan gelmiş ve ayakkabıyı gördüklerinde gözlerine inanamamışlardır.
Star Tv' nin Sevilen yaz dizisi Kiralık Aşk 6. Bölümü ile 24 temmuz cuma akşamı saat 20:30'da Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayın.

Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kiralık Aşk ne zaman,Kiralık Aşk fragman, Kiralık Aşk tanıtım, Kiralık Aşk izle, Kiralık Aşk yeni dizi, Kiralık Aşk star, Kiralık Aşk oyuncuları, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti