Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kiralık Aşk 6. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
Kiralık Aşk 6. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk dizisinde bu hafta neler olacak? Kiralık Aşk dizisinde Yasemin şirketten istifa edecek mi? Reyting rekortmeni Kiralık Aşk 6.yeni bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.
Defne, Ömer'e tam her şeyi anlatacakken sızar kalır. Sinan ise Yasemin'le geçirdiği geceden sonra hiç ona göre biri olmadığını anlar ve Defne'nin onun için çok önemli anladığının farkına varır. Defne iki aşk arasında kalacaktır.
Kiralık Aşk 'ta Yaseminin çaldığı ayakkabıları bulan Yenge hanım Yasemin'i halt etmiştir. Defne bir kez daha hırsız olmadığını ispatlamış olur. Bu işten en çok zarar gören Defne olması gerektiği gibi eski işi eski hayatına zorda olsa geri dönmüştür. Ömer Defne'ye yaptığı haksızlıktan son derece huzursuz ve Defne'ye olan aşkı git gide artmıştır. Yurt dışı ortakları ayakkabıyı görmek için Milano'dan gelmiş ve ayakkabıyı gördüklerinde gözlerine inanamamışlardır.
Star Tv' nin Sevilen yaz dizisi Kiralık Aşk 6. Bölümü ile 24 temmuz cuma akşamı saat 20:30'da Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayın.
Reklamlar
Yorum Yap

1 Yorum Yapıldı
  1. güney: ömer defneye aşık oluyorrrrrrrrrr :)