facebook twitter Google Plus
Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarında gençlerin en çok izlediği ve reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 67. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ömer Defne'nin daha önce hiç görmediği tarafını yeni bölümde görecek. Ömer ve Defne Roma'da yaşamaya karar veriyor. Herkesten ve her şeyden uzak kalmayı tercih eden ikili artık kimsenin tanımadığı bir yerde yalnız yaşayacaklar. Fakat bundan önce Ömer ve Defne güzel bir gece geçirecekler. Ömer Defne'yle birlikte Beşiktaş maçı izleyecek, onunla birlikte aynı mekanları gezecek ve birbirlerinin ailesi olma yolunda ilerleyecekler.


Kiralık Aşk dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kiralık Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Asya

Durdular durdular dizi final olacagi zaman bøyle guzel fragman koyorlar. Bizler neriman diyo ya 5 tane bebek iplikci, biz bir bebek iplikciye bile raziyiz gørebilseydik, offf ya final olacagini dusundukce cildiriyom, gerci hic aklimdan cikmiyoda.


Anahtar kelimeler: , Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kiralık Aşk 67. Bölüm 2. Fragmanı özeti