Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kiralık Aşk 8. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
Kiralık Aşk 8. Bölüm Fragmanı özeti: Kiralık Aşk 8. Bölümü ile 7 ağustos cuma akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında sizlerle. Kiralık Aşk 8. Bölüm'de neler oluyor? Ömer hislerini Defneye söyleyebilecek mi? Ömer ile Defne arasındaki yakınlaşma ikilinin itirafı ile bir araya gelmelerine sebep olacak mı?
Şirkette Defne'yi zor zamanlar beklemektedir. Neriman'a kızan Defne telefonlarını açmıyor. Defne showrumdaki ayakkabıları düzenleme görevini veren Ömer Defne ile eğlenir gibi.
Her Hafta olduğu gibi bu hafta da bizleri yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.
Ömer artık Defne'ye kitabı kimin aldığının hesabını sorar. Neriman telefonlarını açmamalarının sebebini aşk yaşadıklarını düşünse de aslında hiç bir şey düşündüğü gibi değildir.
Ömer Defne'yi artık iyice Sinan'dan kıskanmaya başlar. Ömre'in her zaman gözünün önünde olmasını isteyen Defne ise bir türlü içini dökemez.
Defne her zaman yaptığı işini yapmak için Ömer'in evinin yoluna tutar. Ömer'in hastalandığını gören Defne elinden geldiğince onu iyileştirmenin yollarını arar. Ömer ise bugüne kadar hiç kimseden görmediği ilgi karşısında bir aptallaşır iyice Defne'ye gönlünü kaptırmaya başlar. Neriman'ın evlilik yıl dönümü partisine davetli olan Ömer ile Defne'yi birbirlerine yakıştıran yenge hanım yine elinden geleni bir araya getirerek çiftimizi evlendirmeye çalışır.
yasemin yine Ömer'i kendisine aşık etmek için haince planlar düşünür...
Defne ile Sinan birbirlerine çok yakınlaşınca Ömer Defne ile konuşup şirkette duygusal ilişki yaşanmasını doğru bulmadığını söyleyerek aslında onu kıskandığını anlatmaya çalışır.
Defne, Ömer'e hissettiklerini çok akın arkadaşına anlatır... Defne açık seçik Ömer Beye aşık olmuştur.
Kiralık Aşk 7. Bölümünde neler oluyor? Kiralık Aşk 7. Bölüm'de Ömer'in doğum günü var ancak Ömer doğum günü kutlamayı sevmeyen birisi ancak Defne değer verdiği patronu Ömer için kendi çapında özel bir doğum günü partisi hazırlamaktadır. Bu doğum günü partisi Ömer'in hoşuna gidecek mi? yoksa Defne sürpriz yüzünden pişmanlık duyacak mı?
Ortağı Sinan'ın bileğinde Defne'ye ait bilekliği gören Ömer Defne'yi arkadaşından kıskanmaya başlıyor.
Sinan ile Defne'yi teknenin altında çok yakın bir şekilde gören Ömer kalbi paramparça olmuştur :(
Star Tv'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk, cuma akşamı yayınlanan 4. bölümü ile açık ara lider oldu. Dizi totalde 9,12 reytinge ulaştı. Dizinin bir önceki bölümünün özeti ise aldığı 5,69 reyting ile ikinci oldu.
Helin Avşar instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dizide konuk oyuncu olacağını duyurdu. Helin Avşar dizide eski sevgiliyi canlandıracak.
Reklamlar
Yorum Yap

5 Yorum Yapıldı
  1. İsimsiz: besdide, ne qeder gozlemek olareee...
  2. €d@@;))): Barış arduç çok tatlisın;)))
  3. Merve: Ömer artık defneye açılsın ya yeter artık..
  4. Ayan: Sana hastayim yaaa Omeeeer.Seni Seviyorum
  5. Şeyma: Muhteşem bir dizi Defne ile ömer in aşk larını izlemek istiyoruz onlar çok tatlı